Magiczne Puzzle Pucio i Misia ubierają choinkę – ubierz ją i Ty!

Rewelacyjne pozycje książkowe o Puciu, Misi, ich ciepłych i pełnych cierpliwości rodzicach oraz nieco zaczepnym psie i ciekawskim kocie znają niemal wszyscy. Od kilku dobrych lat goszczą na półach księgarni, przede wszystkim jednak znalazły swoje miejsce w polskich domach. Teraz przyszedł czas na pogłębienie więzi i jeszcze więcej wspólnej zabawy. Wydawnictwo Nasza Księgarnia postawiło bowiem na formę rozrywki, którą uwielbiają chyba wszyscy. I tak, tuż przed nadchodzącymi Świętami, wybierając najnowsze Puzzle – Pucio i Misia ubierają choinkę możesz sprawić swojemu dziecku idealny prezent, łączący w sobie olbrzymią frajdę i tematy do rozmów, które w równym stopniu bawią i uczą.

Edukacyjne z Puciem podróże –  te małe i te duże

Jak dotąd, wraz z dzieckiem towarzyszyliście już rezolutnemu chłopcu przy obiedzie, wycieczce do parku, odwiedzinach u dziadków na wsi, wyprawie na wakacje w góry oraz w trasie pełnej przygód przez Kaszuby nad samo morze. Ostatnia wspólna przygoda była jeszcze bardziej niezwykła, jednocześnie zupełnie życiowa, bowiem Pucio sam, po raz pierwszy, opowiadał o zmianach, jakie zaszły w jego rodzinnym domu, gdy rodzice oświadczyli, że mama jest w ciąży.

Wszystkie, tak dobrze znane Twojemu dziecku przygody Pucia i jego siostry Misi, odnosząc się do jego codziennej rzeczywistości, sprawiły, że przejście przez pierwsze etapy nauki mowy i aspekty poznawcze, związane z otaczającym je światem, stało się zabawą. Co najważniejsze, zabawę tą zupełnie pozbawiono niepotrzebnego stresu, zarówno Twojego, jako zaangażowanego rodzica, jak i rozwijającego się dziecka.

Hej dzieci, idą Święta!

Wspaniale zaprojektowane, kolorystycznie zachwycające, a przede wszystkim mądre, bo dające szereg możliwości edukacyjnych Puzzle – Pucio i Misia ubierają choinkę, rozszerzają po raz kolejny uwielbiane przygody książkowe dwójki przesympatycznych maluchów, stworzonych z tak wielką miłością piórem Marty Galewskiej-Kustry i barwną kreską Joanny Kłos.

Tym razem nadchodzi długo oczekiwana Gwiazdka, której dzieci wprost nie mogą się doczekać. Wspólnie pomagają rodzicom w wielkich przygotowaniach, przejmując pieczę nad przystrojeniem świątecznej choinki.

A w środku niespodzianek moc – to jest to

Gdy Twoje dziecko otworzy pudełko, zaskoczy je po raz kolejny niepowtarzalny kształt puzzli. Pomysłodawcy kolejnego pudełka zabaw z Puciem znów dali się ponieść fantazji i odtworzyli dosłownie tytuł, wybierając za wzór bogato zdobione, intensywnie zielone drzewo. Wyjątkowy kształt, w jaki układają się 22 elementy wprowadzi Wasze dzieci w magiczny nastrój i sprawi, że zabawa nabierze iście świątecznego wyrazu. Gotowa układanka, ze względu na imponujący rozmiar może idealnie wkomponować się w świąteczny wystrój pokoju Twojego dziecka, czy to na biurku czy na ścianie w antyramie.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Po wspólnej zabawie pełnej radości, nie zapomnijcie jednak zajrzeć na samo dno pergaminowego eko opakowania. Czeka tam drobny upominek, który zachwyci najmłodszych – kolorowe bombki z postaciami ulubionej bajki edukacyjnej, do zawieszenia… gdzie? To już zależy tylko od Was.

Już za chwilę Święta – pozwól, by Twoje dziecko spędziło je z bohaterami, których uwielbia! Nie zastanawiaj się jednak zbyt długo. Pucio znów rozchodzi się, jak pachnące cynamonem, wciąż jeszcze gorące bułeczki. Mmm…

Background obraz autorstwa freepic.diller - www.freepik.com